Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Каталог файлів
У категорії матеріалів: 31 Показано матеріалів: 11-20
Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь.
Форми, прийоми і методи роботи: «Створюємо настрій», «Мікрофон», змістовно-стилістичний аналіз тексту, робота з пам’яткою, самостійна робота, «Незакінчене речення».
9 клас |
Переглядів: 2657 |
Завантажень: 508 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 01.04.2014
|
|
Методи, прийоми і форми роботи: індивідуальна робота, мовознавче повідомлення, «Дошка запитань», «Навчаючи – вчуся», робота в малих групах, міні-дискусія, взаємооцінювання.
9 клас |
Переглядів: 2066 |
Завантажень: 434 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 21.03.2014
|
|
Методи, прийоми і форми роботи: вибіркова робота, колективний
пошук, «Пригадайте», «Асоціативна заміна», лінгвістичний експеримент, робота в
парах, «Кубування», пунктуаційний
практикум, творче конструювання, «Триступеневе інтерв’ю», робота в групах, індивідуальна робота, взаємооцінювання.
9 клас |
Переглядів: 615 |
Завантажень: 113 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 17.03.2014
|
|
Методи, прийоми і форми роботи: усний коментар із
конструюванням, «Атака на учня», «Влови помилку», «Мозаїка», робота в групах,
пояснювальний диктант, робота в парі, індивідуальна робота, взаємооцінювання.
9 клас |
Переглядів: 1294 |
Завантажень: 178 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 11.03.2014
|
|
Мета:поглибити знання учнів
про стилі, типи, жанри мовлення, зокрема
оповідання, його композицію та сюжет, основні ознаки; удосконалювати
мовленнєво-мислительні вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку,
послідовність викладу матеріалу щодо сюжету, тип і стиль мовлення; розвивати
мовленнєво-комунікативні вміння здійснювати змістово-композиційний і мовний
аналіз оповідання, критично ставитися до змісту
створеного тексту, виховувати культуру мови та мовлення.
Тип уроку: урок розвитку
комунікативних умінь.
9 клас |
Переглядів: 7009 |
Завантажень: 453 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 07.03.2014
|
|
Методи, прийоми і форми роботи: пунктуаційний практикум, мовознавче повідомлення, навчальний диктант,
«Запам’ятай правила», індивідуальна робота, «Запам’ятаймо», робота зі
схемою-опорою, робота в малих групах, творча робота, обговорення проблеми в
загальному колі, «Прес», «Атака на
учня», взаємооцінювання.
9 клас |
Переглядів: 1713 |
Завантажень: 208 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 03.03.2014
|
|
Мета:
повторити складні речення з різними
видами зв’язків: сполучниковим (сурядним та підрядним) безсполучниковим,
поглибити знання про розділові знаки у складних реченнях; розвивати вміння визначати основні ознаки й структуру
складних синтаксичних конструкцій, знаходити їх у тексті, пояснювати розділові
знаки, будувати висловлювання;
прищеплювати шанобливе ставлення до літератури, живопису.
9 клас |
Переглядів: 1328 |
Завантажень: 192 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 28.02.2014
|
|
Мета: дати учням поняття про складні речення з різними видами зв’язків: сполучниковим (
сурядним та підрядним) безсполучниковим, навчати визначати основні ознаки й структуру складних
синтаксичних конструкцій; розвивати вміння
знаходити у тексті, формувати дослідницькі й творчі вміння; прищеплювати
інтерес до художнього слова, театрального мистецтва.
9 клас |
Переглядів: 1508 |
Завантажень: 304 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 24.02.2014
|
|
Мета: повторити науковий
стиль мовлення, удосконалити знання дев’ятикласників про особливості стислого
переказу тексту наукового стилю; формувати вміння виділяти в тексті наукового
стилю потрібну інформацію та відтворювати її відповідно до стильових вимог
висловлювання, добираючи потрібні мовні одиниці, підпорядковуючи висловлювання
темі, основній думці, дотримуючись композиції; розвивати вміння усно
будувати висловлювання відповідно до
комунікативного завдання; виховувати культуру мови та мовлення.
Тип
уроку:
урок розвитку комунікативних умінь.
9 клас |
Переглядів: 4885 |
Завантажень: 719 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 17.02.2014
|
|
Урок № 6
Методи, прийоми і форми роботи: мовознавче повідомлення,
індивідуальна робота, розминка «Один за одним», «Що знаємо – про що хочемо дізнатися – про
що дізналися?», лінгвістичний пошук »Вирішення
проблемних питань», робота в групах,
самоперевірка, «Остаточна відповідь на питання», взаємооцінювання.
Перебіг уроку
І.
Організаційний момент
II.Перевірка
домашнього завдання
1.Запис
відредагованих речень ( вправа
273)
2.Мовознавче повідомлення про синонімію простих,
складних сполучникових та безсполучникових речень
*Індивідуальна робота. Замінити подані речення на БСР, пояснити пунктограми
9 клас |
Переглядів: 1276 |
Завантажень: 142 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 10.02.2014
|
|
|
|