Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Каталог файлів
У розділі матеріалів: 166 Показано матеріалів: 141-150
"Мікрофон»
·
До якого жанру живопису слід віднести картину?
·
Чому саме цей куточок обрав для змалювання художник? Що міг вбачати
у ньому?
·
Яка пора року зображена на полотні? Який час доби? З чого це видно?
·
Що зображено на передньому плані картини? на задньому
плані?
·
Чим приваблює колорит полотна? Який настрій
навіває картина?
·
До яких роздумів спонукає?
6 клас |
Переглядів: 5099 |
Завантажень: 807 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 07.02.2014
|
|
Особливості побудови опису природи за картиною. Усний докладний переказ
6 клас |
Переглядів: 1330 |
Завантажень: 125 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 06.02.2014
|
|
Урок № 7
Мета: повторити прикметник,
його загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль, розряди за
значенням, ступені порівняння, пояснити відмінювання, поділ на групи; розвивати
вміння правильно відмінювати прикметники, розбирати їх за будовою, передавати
звукописом, будувати тексти-описи, використовувати
в усному мовленні, удосконалювати вміння морфологічного розбору прикметника, виділення
його у реченні, аналізувати і редагувати тексти; виховувати
творчий пошук, естетичні смаки.
6 клас |
Переглядів: 2353 |
Завантажень: 531 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 03.02.2014
|
|
Урок № 4
Мета: повторити
безсполучникове складне речення: смислові відношення між частинами, інтонацію,
розділові знаки; розвивати пунктуаційні вміння, навички колективного обговорення,
пошуку рішень, що спонукає учасників проявляти свою уяву та творчість, який
досягається шляхом вільного вираження думок всіх учасників і допомагає
знаходити кілька рішень із конкретної теми, тренувати орфографічну вправність;
виховувати ввічливість, тактовність, культуру мовлення.
Соціокультурна
лінія: я
і рідна природа.
9 клас |
Переглядів: 2116 |
Завантажень: 396 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 03.02.2014
|
|
Урок №3 Перебіг
уроку
І.
Організаційний момент
ІІ. Актуалізація і корекція опорних знань
учнів
1.
Мовознавча
розминка «Мовний
двобій» (учень відповідає на поставлені питання)
1. Безсполучникове складне
речення?
2. Які є дві основні групи?
3. Речення з однотипними
частинами виражають…
4. Речення з різнотипними
частинами виражають…
9 клас |
Переглядів: 1263 |
Завантажень: 200 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 28.01.2014
|
|
Урок №6. Повні та короткі прикметники
Мета: повторити прикметник, його загальне значення,
морфологічні ознаки, синтаксичну роль, розряди за значенням, ступені
порівняння, пояснити поняття про повні і короткі форми; розвивати вміння
знаходити коротку і повну, стягнену і нестягнену форми, розрізняти їх,
розбирати за будовою, використовувати в мовленні, удосконалювати вміння
часткового морфологічного розбору прикметника, виділення його у реченні,
аналізувати і редагувати тексти; розвивати
культуру усного і писемного мовлення; виховувати захоплення живописом.
6 клас |
Переглядів: 1134 |
Завантажень: 193 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 27.01.2014
|
|
Конспектування як різновид стислого переказу почутого
Тип уроку: урок розвитку
комунікативних умінь.
Обладнання: підручник, пам’ятки,
схема-опора, навчальний посібник із пунктуації, словники, тексти із Вікіпедії,
ілюстрації до них.
Прийоми,
форми і методи роботи: «Пригадаймо», «Що
знаємо – про що хочемо дізнатися – що дізналися?»,
робота зі схемою-опорою, колективна робота, конспектування, робота в парі, «Мікрофон»,
взаємоаналіз, взаємооцінювання.
9 клас |
Переглядів: 1460 |
Завантажень: 155 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 27.01.2014
|
|
Урок №2
9 клас |
Переглядів: 1443 |
Завантажень: 259 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 22.01.2014
|
|
Урок №1
9 клас |
Переглядів: 682 |
Завантажень: 131 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 21.01.2014
|
|
Тези прочитаного (художнього твору, публіцистичної чи
науково-пізнавальної статті).
9 клас |
Переглядів: 2299 |
Завантажень: 414 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 19.01.2014
|
|
|
|