Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Каталог файлів
У розділі матеріалів: 119 Показано матеріалів: 91-100
Мета: продовжити знайомство із змістом фрагментів повісті; розвивати вміння
переказувати найцікавіші частини, аналізувати їх зміст, знаходити в тексті
образи, що передають різні ідеї, емоції, почуття, формувати навички
характеристики героїв; виховувати доброту, захоплення дивами світу.
Тип
уроку: урок засвоєння нових
знань(особистісно зорієнтований).
ТЛ: повість, підтекст.
6 клас |
Переглядів: 838 |
Завантажень: 119 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 18.03.2014
|
|
Мета:познайомитись із В.Близнецем як особистістю і письменником, зі змістом
фрагментів повісті; розвивати навички роботи з інформацією, уміння переказувати,
пояснювати підтекст твору, характеризувати дитячий світ героя повісті;
виховувати доброту, співчуття, милосердя до навколишнього.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань(особистісно
зорієнтований).
ТЛ: повість, підтекст.
6 клас |
Переглядів: 828 |
Завантажень: 119 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 14.03.2014
|
|
Мета: розкрити ставлення
Шевченка до Біблії (суперечка, захоплення, творче наслідування, переосмислення,
віра і натхнення), осмислення поетом Бога, України, власного життя крізь
біблійні тексти, переспіви і «подражанія» у творчій спадщині поета; виховувати
віру у справедливість, осмислення беззаконня життя.
9 клас |
Переглядів: 1549 |
Завантажень: 230 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 11.03.2014
|
|
Форми, методи, прийоми роботи: огляд
ілюстрацій, вікторина, «Незакінчене речення»,
обговорення в загальному колі, робота в парі, розв’язування кросворду, робота з
таблицею, «Резюме про твір», взаємооцінювання.
6 клас |
Переглядів: 1590 |
Завантажень: 313 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 11.03.2014
|
|
Мета: продовжити опрацювання змісту твору, знаходити у
ньому елементи комічного, романтичного, пригодницького; розвивати навички
аналізу поведінки героїв, їхніх вчинків, морального вибору в різних
ситуаціях; удосконалювати культуру зв’язного мовлення, вміння грамотно
висловлювати свою думку, формувати активну життєву позицію; виховувати
позитивні риси характеру, повагу до старших, увагу до молодших.
6 клас |
Переглядів: 1812 |
Завантажень: 371 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 28.02.2014
|
|
Мета: поглибити знання про життя і творчість періоду
заслання і повернення з нього письменника, розповісти про обставини написання
творів, допомогти учням проникнути уявою у настрої, внутрішній
світ героїв Шевченка; удосконалювати
навички виразного й усвідомленого читання, коментування змісту твору, ідейно-художнього аналізу тексту,
формувати вміння визначати поетичну образність, її роль у структурі
творів; виховувати усвідомлення відчуття власної життєвої визначеності, краси особистості.
9 клас |
Переглядів: 2720 |
Завантажень: 843 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 28.02.2014
|
|
Мета: продовжити опрацювання змісту твору, знаходити у ньому елементи
комічного, романтичного; простежити, як зображується мрія і дійсність у стосунках
і поведінці героїв, вміти їх аналізувати; розвивати культуру зв’язного
мовлення, логічне мислення, увагу, спостережливість, вміння грамотно
висловлювати свою думку, почуття, враження; формувати активну життєву позицію,
естетичні смаки; виховувати позитивні риси характеру, повагу до старших, увагу
до молодших.
6 клас |
Переглядів: 3498 |
Завантажень: 718 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 25.02.2014
|
|
Перебіг уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Перевірка домашнього завдання
1. Порівняльна
характеристика Катерини та Ганни – героїнь Шевченкових поем (творче завдання)
ІІІ. Актуалізація і корекція опорних знань
учнів
1.»Круговий
огляд»
Пам’ятка для учня
1.На аркушах записано 6-8 запитань про виучуваний
твір (аркуші можна розвісити у класі).
2. Група, яка отримала одне запитання протягом 4-5
хвилин обговорює його і записує на звороті відповідь.
3.Потім групи обмінюються аркушами і кожна, за
бажанням, на іншому аркуші письмово висловлює своє розуміння проблеми.
4. Робота закінчується, коли кожна група отримає
"власний аркуш” й, обговоривши написане іншими групами, озвучить результати.
9 клас |
Переглядів: 1495 |
Завантажень: 259 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 21.02.2014
|
|
Форми, методи, прийоми роботи: «Прокоментуйте
автора», «Телепередача», «Театр перед мікрофоном», обговорення в загальному
колі, робота в парі, «Мікрофон», «Кольорові капелюшки», взаємооцінювання.
Я все життя писав саме для дітей
— писав з любов’ю, болем і
тривогою.
Всеволод Нестайко
6 клас |
Переглядів: 1746 |
Завантажень: 365 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 21.02.2014
|
|
Мета: поглибити знання про
життєпис і творчість письменника,
допомогти учням усвідомити,
чому Шевченко так уболівав
за долю жінок,
яким є художнє втілення цієї
теми; удосконалювати навички виразного й усвідомленого
читання, коментування змісту твору, аналізу
ліро-епічного тексту, визначати тему, провідну думку, жанр, формувати
вміння висловлення власної думки щодо прочитаного; виховувати
почуття відповідальності за свої
вчинки, милосердя, прагнення
до дотримання загальноприйнятих
моральних норм.
ТЛ: поема,
ліричний відступ, художнє
узагальнення.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань(із елементами інновацій).
9 клас |
Переглядів: 1684 |
Завантажень: 248 |
Додав: OlgaGubskay |
Дата: 18.02.2014
|
|
|
|